15 SIERPIEŃ 2019 - Poszukiwacze zaginionego Frajdka

15 sierpień – Święto Wojska Polskiego a u nas Impreza u Frajdka. W tym dniu szykujemy się z nowymi atrakcjami. I będzie się działo. Zagadki terenowe dla całych rodzin – "Gdzie stacjonują Frajdki" I "Jakie zawody wykonują Frajdki" ? Mamy ich trochę do odszukania. Splątane siecią tajemnic, owite zagadkami, będą świetną nauką orientacji w terenie dla naszych najmłodszych gości.
A jak zagrody to nowe zagrody – króliki już niecierpliwe wyczekują nowych, ciekawych pomieszczeń. Mamy małe króliczki i nie zawahamy się je przedstawić. Są puszyste, są słodkie, są bardzo ufne i mega ciekawskie. Czyli powitanie najmniejszych obywateli zwierzogrodu :-)
Marchewka jak zawsze w gratisie będzie czekać dla wszystkich.

Na koniec klasycznie jak zawsze:
- elitarne pokazy drapieżnych ptaków Pana Grzegorza Aquila Falconry.
Bezpośredni kontakt z „dziką” przyrodą zawsze budzi duże emocje, obcowanie z takimi drapieżnikami jak sokół czy jastrząb jest dla wielu niezapomnianym przeżyciem, pogłaskanie orła, króla przestworzy budzi respekt i podziw. W ramach atrakcji będzie możliwość zrobienia sobie zdjęć z naszą skrzydlatą elitą.

Najmłodszych gościom proponujemy niebanalne formy spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Gry i konkursy dla dzieci poprowadzone będą przez naszych doświadczonych animatorów. Malowanie buziek, kręcenie zwierzątek z balonów, puszczanie mega baniek – serwujemy tego dnia do woli :-)

A co po za tym? Strusie, alpaki i inne zwierzaki, będą kucyki i przejażdżki, labirynt , dmuchańce, tyrolka, wielofunkcyjne place zabaw, piaskownica.

Będzie smacznie, będzie zdrowo, będzie z nami kolorowo.

Czekamy