ZWIERZOGRÓD

Tu żyją nasi wyjątkowi obywatele Frajdalandii: alpaki, strusie afrykańskie, kucyki, najmniejsze owieczki świata, kozy burskie, anglonubijskie, króliki  i świnka Czesio
W ramach zwiedzania oferujemy:

  • bezpośredni wstęp do zagród kóz, owiec, alpak
  • przejażdżki na kucach
  • karmienie zwierząt przygotowaną karmą na miejscu

POKAZY SOKOLNICZE

Jedyna taka  na terenie Mazowsza niecodzienna i elitarna rozrywka z udziałem ptaków drapieżnych. Prezentacja ptaków, ich zachowanie, sposób polowania, różne ciekawostki na temat każdego gatunku. 

Widzowie biorą czynny udział w pokazie. Posiadamy drapieżniki takie jak orły stepowe, jastrzębie, sokoły, puchacze, sowy i inne.

ZAGRODA MAŁPI GAJ 

To unikalne miejsce na mapie Frajdalandii. Usytuowana na wejściu stanowi atrakcyjny cel wycieczek szkolnych oraz zorganizowanych pikników firmowych. Zagroda dysponuje leśnym miasteczkiem i niskim parkiem linowym o różny stopniu trudności.  Ogromna piaskownica wyposażona jest w różnorodne zabawki do piasku (wiaderka, łopatki, foremki, autka, piłki i inne fajne różności) . Dodatkową atrakcją są różnokolorowe piłki do rzucania i wielkie piłki do skakania.

ZAGRODA SPORTOWA

Boiska do piłki nożnej i do siatkówki z dostępnymi piłkami do każdego rodzaju meczu, rakiety do badmintona i lotki. Zagroda sportowa to też zjazdy tyrolką,  przejścia kreta, sznury i przestrzeń do biegania.

ZAGRODA DMUCHANYCH ATRAKCJI

Dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw. Posiadamy własne zjeżdżalnie dmuchane w różnym rozmiarze zarówno te mega zjeżdżalnie jak i mniejsze dla najmłodszych oraz dmuchany plac zabaw cieszący się zawsze największym zainteresowaniem dzieci. 

ZAGRODA DLA MALUCHÓW

Duży 200 m2 namiot wyposażony w mega klocki dla najmłodszych, samochodziki, ciuchcie i inne fajne zabawki oraz artykuły do mazania. Dla rodziców ławy i stoły do odpoczynku i spożycia smacznego posiłku. Do schowania się przed wiatrem i deszczem, do przeczekania burzowej pogody. Fajne miejsce gdzie wszystkie dzieci się integrują a nasi animatorzy im buźki malują. 

ZAGRODA EKO

Nowoczesne zagrody z paletkami warzyw, pergole spowite kolorowymi dyniami, różnokolorowe pomidorki, zielona sałata, ogórki prosto z krzaczka. Sady z drzewkami owocowymi, winorośla i soczyste owoce leśne. Pęki pachnących ziół, zielona mięta, zdrowy rumianek, parząca pokrzywa. Owocowe krzaczki z poziomkami, paletka truskawek dla najmłodszych.

ZAGRODA LEŚNA

45 - letni las sosnowy zaprasza w swoje knieje. Wśród wysokich drzew,  w otoczeniu runa leśnego znajduje się królestwo czarnych dzikich mrówek. Spod liści wystają główki grzybów jadalnych i czerwonych muchomorów. Można spotkać różne gatunki ptaszków leśnych, dzięcioła, sójkę, a czasem nawet przebiegnie wiewiórka.

ZAGRODA SMAKU

Kuchnia prosta i tradycyjna. Rosół lub pomidorówka dla najmłodszych. Frytki, nuggetsy, surówka. Grill. Lody zielona budka w wielu smakach. Gofry z własnego wyrabianego ciasta. Placki ziemniaczane na słodko. Grillowana kiełbasa lub ognisko. Sezonowo grochówka, żurek, pierogi.

ZAGRODA LABIRYNTÓW

Drewniany labirynt z przeszkodami, z różnymi opcjami do wybrou. Uwaga można się naprawdę zgubić :-)

W przygotowaniu..... 
WOLIERY DLA PTAKÓW DRAPIEŻNYCH

WIEŻA SOKOLNICZA

ZAGRODA TARZANA 

PARK LINOWY

PARK TRAMPOLIN